tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

JAN MINCER - specjalista ginekolog, położnik, ...
czytaj dalej »

BIURO Podatkowe "Berry", księgi, ewidencje VAT, ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Dwa promile to był standard

 
W ostatnich dniach policjanci zatrzymali dziesięciu pijanych kierujących. Jeden z nich nie mający uprawnień do kierowania dachował samochodem osobowym.

W czwartek, 11 kwietnia o godz. 20.15 na ul. Bema dzielnicowi zatrzymali 33-letniego rowerzystę. Po badaniu okazało się, że w organizmie ma ponad dwa promile alkoholu. W piątek o godz. 14.30, 45-latek przejeżdżał przez Sługocice volkswagenem sharanem, mając w organizmie dwa promile alkoholu. Godzinę później w Stasiolesie funkcjonariusze z Rokicin zatrzymali do kontroli ciągnik rolniczy. Jego 32-letni kierowca wydmuchał 2,2 promila alkoholu.
Kolejny pijany, w sobotę, 13 kwietnia, naraził siebie i swojego pasażera na obrażenia. O godz. 14.25, 45-latek jechał volkswagenem passatem z doczepioną przyczepką drogą W-713 w kierunku Opoczna. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. On i jego pasażerka doznali ogólnych potłuczeń. Pomocy udzielił im zespół pogotowia. Pijany mężczyzna został zabrany do szpitala. Okazało się, że kierował samochodem bez uprawnień.
W niedzielę (14 kwietnia) o godz. 11.00 w Tomaszowie na ul. Nowowiejskiej w alkomat dmuchał 55-letni kierowca citroe?na. Urządzenie wykazało w jego organizmie nieco ponad 0,5 promila. Natomiast dwa promile miał 35-letni rowerzysta zatrzymany o godz. 17.15 na ul. Białobrzeskiej.
W poniedziałek wpadło trzech pijanych. Dziesięć minut po północy na ul. Konstytucji 3 Maja policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przebadali na zawartość alkoholu 28-latka, jadącego fiatem seicento. Mężczyzna wydmuchał ponad dwa promile. Kilka minut później na ul. Mireckiego funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego poprosili o dmuchnięcie w alkomat 31-letniego kie-rowcę opla. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mimo dwóch promili alkoholu w organizmie. Półtora promila miał 32-latek, który tego samego dnia jechał audi ul. Wysoką.
We wtorek, 16 kwietnia o godz. 20.00, 49-letni mężczyzna kierował w Smardzewicach fiatem z 2,7 promilami alkoholu w organizmie.


ag   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator