tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

SYSTEMY Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy ...
czytaj dalej »

DIETA dr. J. Kwaśniewskiego, żywienie optymalne, ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Derby dla Żelechlinka

 



Ekipa Tęczy (od lewej): Tomasz Wilk, Tomasz Lewandowski, Przemysław Maj,
Arkadiusz Szymański, Mateusz Stasiak, Andrzej Łącki, Marcin Knap, Mirosław Kotynia, Piotr Lebkuchen, Marcin Kielich, Adam Kotynia, Sylwester Białkowski, Sławomir Wróbel, Piotr Ludwiczak, Grzegorz Mazurek, Jakub Stachecki,
Tomasz Plich, Piotr Holak, Tomasz Astrakowicz i Tomasz Świnoga.


Mistrzem grupy pierwszej klasy B została Tęcza Janków, która już zakończyła sezon. W swym ostatnim meczu pewnie wygrała.
LKS Mroczków ? Tęcza Janków 0:4 (0:1), gole: Astrakowicz 2, Plich, Kielich.
Goście: Sławomir Surma ? Adam Kotynia, Jakub Stachecki, Marcin Knap, Piotr Ludwiczak ? Tomasz Plich (Piotr Lebkuchen), Piotr Holak, Marcin Kielich, Przemysław Maj (Mateusz Stasiak) ? Tomasz Astrakowicz, Sławomir Wróbel (Tomasz Świnoga).
LKS Żelechlinek ? IKS Inowłódz 6:1 (2:0), gole: Grad 2, Seliga 2, Kruś, Kędzierski ? Jeleń.
Gospodarze: Robert Makowski ? Adam Pawlik, Damian Perka, Rafał Dobrowolski, Michał Kaczmarek ? Damian Kędzierski, Ireneusz Dejda, Arkadiusz Ambrozik, Dawid Piechota (Jakub Chabrowski) ? Jarosław Kruś (Kamil Seliga), Marcin Grad (Tomasz Bożyk).
Goście: Tomasz Matusiak ? Łukasz Kupis, Jakub Grygiel, Grzegorz Mizera, Maciej Kostanek ? Sławomir Burchard, Michał Bernaciak, Bartłomiej Wnuk, Roland Osiński ? Marek Jeleń, Mateusz Gostyński.
Będków ? Błysk Aleksandrów 8:1 (4:0), Kupka 4, Rychter 3, Rechciński.
Gospodarze: Jarosław Wira ? Mateusz Bazler, Mariusz Rytych, Witold Pągowski, Michał Piwowarski ? Krzysztof Borucki (Mateusz Krajewski), Zbigniew Burczyński (Artur Fijałkowski), Jakub Rechciński, Piotr Koper ? Kamil Rychter, Dariusz Kupka (Paweł Nowakowski).
Tabela:
1. Janków 22 57 71-19
2. Januszewice 21 50 85-27
3. Przygłów 22 47 53-28
4. Żelechlinek 21 43 68-50
5. Wola Załężna 21 35 57-42
6. Zakościele 21 28 44-42
7. Inowłódz 21 27 37-46
8. Mroczków 21 25 33-43
9. Będków 21 23 39-48
10. Modrzew 21 18 28-57
11. Aleksandrów 21 10 22-83
12. Bielowice 21 6 14-67
***
Pozostałe wyniki 25 kolejki: Atom Januszewice ? Blask Bielowice 11:2 (5:2), Luciążanka Przygłów ? Syrenka Zakościele 2:2 (0:1), pauzowały Olimpia Wola Załężna i Modrzewianka Modrzew
12 czerwca o 13.00 grać będą: Inowłódz ? Modrzew, Wola Załężna ? Żelechlinek i Zakościele ? Będków.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (1090) z dnia 9 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator