tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

Zatrudnimy serwisantów instalacji:
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Dachował na płocie

 
W ostatnich dniach funkcjonariusze zatrzymali jedenastu pijanych użytkowników dróg. Jeden z nich doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.W Małczu młodzieniec zakończył jazdę na betonowym ogrodzeniu.


Pierwszych trzech pijanych zostało zatrzymanych w czwartek, 2 czerwca.
Już dziesięć minut po północy na ul. Mireckiego funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego przebadali na zawartość alkoholu 50-letniego kierowcę VW golfa. Urządzenie wykazało w organizmie mężczyzny 2,3 promile.
Trzy godziny później na ul. Dzieci Polskich w alkomat dmuchał 75-letni kierowca fiata seicento. Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
O godz. 21.30 w Kolonii Zawadzie również funkcjonariusze z RPI zatrzymali do kontroli bmw. Za jego kierownicą siedział 30-latek. Był pijany. Wydmuchał 2,6 promila.
W sobotę, 4 czerwca o godz. 11.55 w Małczu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia się dwóch osobówek. 17-letni młodzieniec bez uprawnień jechał fordem fiestą. Na prostym odcinku drogi zaczął wyprzedzać seata ibizę. Jednak w tym samym momencie 31-letni kierowca seata zaczął skręcać w lewo. Ford uderzył w przód ibizy, odbił się, wypadł z drogi i dachował opierając się na płocie.
Okazało się, że nieletni kierowca forda był po użyciu alkoholu. Wydmuchał 0,4 promila alkoholu.
W niedzielę, 5 czerwca wpadło czterech pijanych.
Pierwszy, 29-letni kierowca VW transportera dmuchał w alkotest trzydzieści minut po północy na ul. św. Antoniego. Urządzenie wykazało 1,8 promila.
Gdy policjanci z drogówki prowadzili czynności z 29-latkiem, na ul. Biernackiego patrol z Wydziału Kryminalnego zatrzymał forda escorta. Jego 27-letni kierowca był kompletnie pijany. Wydmuchał 3,7 promila.
O godz. 2.45 na ul. Mireckiego policjanci z WRD poprosili o dmuchnięcie w alkotest 29-letniego kierowcę mercedesa. Mężczyzna miał w organizmie 1,3 promila.
O godz. 21.15 w Łączkowicach (gm. Ujazd) 21-latek kierował fiatem uno z 1,5 promila alkoholu w organizmie.
W poniedziałek, 6 czerwca policjanci prowadzili akcję ?Alkohol i narkotyki?. W godzinach porannych badali kierowców, czy nie są pod wpływem używek. Okazało się, że nie było tak źle.
O godz. 9.05 jeden z patroli Wydziału Ruchu Drogowego kontrolował kierowców przy drodze K-48. W Teofilowie poprosili o dmuchnięcie w alkotest 32-letnią kobietę, która kierowała fordem fiestą. Urządzenie wykazało w jej organizmie 0,6 promila.
Dzień później, we wtorek, 7 czerwca wpadło dwóch pijanych.
O godz. 9.35 na ul. PCK 37-latek kierował nissanem, mając w organizmie ponad promil alkoholu.
Praktycznie w tym samym czasie w Niewiadowie w alkomat dmuchał 59-letni rowerzysta. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (1090) z dnia 9 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator