tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »

REMONTY, KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, glazura, ...
czytaj dalej »

BIURO Podatkowe "Berry", księgi, ewidencje VAT, ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Czas na aktywność

 

Europejska Grupa Doradcza zaprasza do udziału w projekcie szkoleniowym finasowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego „Czas na aktywność - wsparcie dla kobiet 45+”.
Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 120 kobiet po 45 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia i są zameldowane na terenie województwa łódzkiego.
Każda z zakwalifikowanych pań projektu weźmie udział w cyklu szkoleniowym, obejmującym wsparcie psychologiczno-doradcze, warsztaty aktywizująco-motywujące oraz szkolenia zawodowe.
Zajęcia odbywać się będą w następujących grupach zawodowych: skuteczny sprzedawca z elementami negocjacji, pracownik ds. kadr i płac z obsługą programu Płatnik, pracownik administracyjno-biurowy z elementami księgowości, kasjerka-fakturzystka.
Pod koniec cyklu szkoleń każda z uczestniczek weźmie udział w warsztatach z zakresu aktywnego poszukiwania pracy.
Do tej pory szkolenia odbywały się w Tomaszowie, Opocznie i w Łodzi. Kolejne zajęcia w Tomaszowie planowane są na początek lipca br.
Każda uczestniczka projektu otrzymuje stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 7 lub osobami zależnymi, certyfikat na zakończenie zajęć potwierdzający udział w szkoleniu oraz zaświadczenie udziału w poradnictwie zawodowym.
Panie zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z biurem w Łodzi. Osoba do kontaktu: Agnieszka Grejber, al. J.Piłsudskiego 12, pokój 519, 90-051 Łódź, tel. 42 203-59-19, kom. 698-853-024.
Pełna prezentacja projektu na stronie www.aktywne45.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (1034) z dnia 13 Maja 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator