tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 "Aster" wytańczył...

 

Drugie Eliminacje Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, które odbyły się 23 marca w Łodzi, okazały się znów szczęśliwe dla tancerzy tomaszowskiego Klubu Sportowego "Aster". Konkurencja była ogromna, na zawody przyjechały kluby z całego kraju zrzeszone w Polskim Związku Tańca Sportowego. Mimo to nasi reprezentanci zajęli w nich czołowe lokaty.
W kategorii młodzicy Patrycja Nowak uplasowała się na drugim miejscu w fantasy oraz w hip-hopie, trzecia była w disco dance fantasy, a czwarta w disco dance. Iga Lewandowska wytańczyła drugie miejsce w dance show i piąte w disco dance, Nadia Witoń była czwarta w fantasy, a Klaudia Będerz szósta w dance show. Wśród duetów Patrycja i Iga trzy razy stanęły na najwyższym stopniu podium: w dance show, disco dance i hip-hopie.
W kategorii juniorzy najlepiej spisała się Justyna Wojciechowska, zajmując pierwsze miejsca w fantasy i disco dance (trzecia była w dance show) oraz Angelika Zysiak, która zajęła drugie miejsce w dance show. Weronika Sobańska była trzecia w fantasy, Justyna Wlaźniak piąta w disco dance, a Weronika Drozdel szósta w dance show. Wśród duetów Paulina Taraśkiewicz i Kinga Świąder uplasowały się dwukrotnie na najwyższym stopniu podium - w fantasy i disco dance, a Weronika Owięcka i Martyna Sadura zajęły pierwsze miejsce w dance show i drugie w disco dance.
W kategorii młodzieżowcy Małgorzata Godkiewicz i Natalia Karasińska wytańczyły pierwsze miejsce w dance show. Natalia była też trzecia w disco dance.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator