tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »

NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Areszt dla rozbójnika

 

35-letni sprawca rozboju został tymczasowo aresztowany. Taką decyzję wydał tomaszowski sąd.
Do zdarzenia, w którym pokrzywdzony został 52-letni mężczyzna, doszło 22 lutego. Poszkodowany został zaczepiony w centrum miasta przez dwie nieznane mu kobiety. Dał się namówić na wspólne spożywanie alkoholu. Wszyscy poszli do mieszkania, jak się później okazało, należącego do podejrzanego.
W trakcie biesiadowania pokrzywdzony został obezwładniony przez towarzyszące mu osoby. Mężczyzna przytrzymywał i bił swego gościa, natomiast 24-letnia kobieta przeszukiwała jego odzież, kradnąc mu 500 złotych. Następnie ofiara została wyrzucona z mieszkania.
Policjanci o zdarzeniu dowiedzieli się dopiero kilka dni później. Natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców. Wyjaśnili, jakie role pełnili w czasie rozboju.
Podejrzany mężczyzna został zatrzymany 26 lutego, czyli tego samego dnia, w którym policjanci dowiedzieli się o zdarzeniu. Funkcjonariusze ustalili personalia kobiet biorących udział w rozboju. Jak się okazało, imiona, którymi przedstawiły się panie, były fałszywe.
Młodsza z kobiet, 24-latka, była bardzo aktywna w czasie rozboju. Usłyszała zarzut rozboju, a jako środek zapobiegawczy otrzymała dozór policyjny. Druga, 27-letnia podejrzana w czasie zdarzenia była pijana i spała.
35-letni, główny sprawca rozboju był wcześniej wielokrotnie notowany przez policję. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


ag   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (1181) z dnia 8 Marca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator