tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 A może by tak... przygarnąć psa!

 

Pod taką nazwą od 3 czerwca działa serwis informacyjny o psach przebywających w tomaszowskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Uruchomiony on został i obsługiwany jest przez Wydział Inżyniera Miasta, któremu schronisko podlega. Na jego stronach obejrzeć można m.in. zdjęcia i opisy zwierząt aktualnie przebywających w schronisku i przeznaczonych do adopcji, która, przypomnijmy, jest obecnie bezpłatna (chyba, że ktoś będzie miał ochotę przekazać darowiznę pieniężną lub rzeczową na rzecz pozostałych zwierzaków przebywających w schronisku).
Serwis umożliwia także zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń w jednej z trzech kategorii - zaginął pies, oddam psa lub znaleziono psa. Zaginionego czworonoga będzie też można szukać w ciągu 14 dni w bazie psów objętych kwarantanną, a później w bazie zwierzaków przeznaczonych do adopcji. Jak zapewnia Barbara Misiurska, naczelniczka Wydziału Inżyniera Miasta, serwis ma być codziennie aktualizowany.
Na stronach serwisu znaleźć można także inne przydatne informacje m.in. o godzinach pracy schroniska, dane kontaktowe, zasady przyjmowania i wydawania zwierząt czy informacje na temat czipowania, sterylizacji i kastracji czworonogów.
Serwis znajduje się pod adresem: http://psy.tomaszow-maz.pl. Można się do niego dostać także przez stronę internetową Urzędu Miasta.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (1090) z dnia 9 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator