tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
CYKLINOWANIE, układanie parkietów, renowacja ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »

FHU REMONT - PROFI* remontowo-wykończeniowe, ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 300 sportowców na Tomaszowiadzie

 Najlepsi zawodnicy
otrzymali medale.


W piątek, 7 czerwca na stadionie OSiR-u odbyła się VIII Ogólnopolska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych "Tomaszowiada 2013".
Impreza rozpoczęła się uroczystym ceremoniałem, jak podczas igrzysk olimpisjkich. Zawodników na stadion wprowadzili wolontariusze z I LO. Następnie na maszt wciągnięta została flaga olimpijska i odpalony znicz olimpijski.
Po uroczystości 300 zawodników z 16 ekip przystąpiło do rywalizacji sportowej. Reprezentowane były Warsztaty Terapii Zajęciowej z: Borkowic, Koluszek, Konstantynowa Łódzkiego, Lipin, Łęczycy, Łodzi "Nowa Zorza", Ostałówka, Piotrkowa Tryb., Poddębic, Rudnika, Sochaczewa, Sulejowa, Szydłowca oraz z Tomaszowa: WTZ przy Fundacji "Razem" i WTZ przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Środowiskowego Domu Samopomocy. Wszyscy mogli liczyć na gorący doping licznie zgromadzonych kibiców.
W klasyfikacji drużyniowej najlepiej spisała się drużyna z Lipin, która wyprzedziła WTZ z Koluszek i Sochaczewa. Zespoły z Tomaszowa zostały sklasyfikowane odpowiednio na siódmym miejscu - ŚDS, ósmym - WTZ przy SRDiON i dziewiątym - WTZ przy Fundacji "Razem".
Trzej czołowi zawodnicy w każdej z konkurencji otrzymali medale. Dla najlpeszych zespołów były puchary.
Głównym organizatorem imprezy był Warsztat Terapii Zajęciowej przy SRDiON. Pomagały mu starostwo, Urząd Miasta, OSiR i I LO.


ag   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1195) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator