tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

PEDIATRA A. ŚMIETANKA. Wizyty domowe, tel. 44 ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Łzy na Dniach Tomaszowa

 

To najbardziej znany zespół, jaki zaproponował w swojej ofercie zwycięzca drugiego przetargu na organizację 22 czerwca plenerowej imprezy na błoniach, czyli spółka Creality z Łodzi.
W pierwszym przetargu ogłoszonym przez Urząd Miasta pod koniec kwietnia nie wpłynęła żadna oferta, na początku maja od razu ogłoszono drugi przetarg. Tym razem zainteresowanie było nawet spore. W wyznaczonym terminie wpłynęło pięć ofert. Ich rozpiętość cenowa była znaczna. Najniższa (właśnie łódzkiej firmy Creality) opiewała na 59 tys. zł. Najwyższa przekraczała 155 tys. zł (złożyła ją firma EEA Poland, Beata Olszewska z Małej Wsi). Trzy pozostałe oferty od firm z Krakowa, Kielc i Katowic także przekraczały kwotę 92 tys. zł jaką przeznaczono w tym roku na organizację.
- Niska cena zaproponowana przez spółkę Creality początkowo wzbudziła nasz niepokój i wątpliwości, czy jest ona realna, ale spółka, odpowiadając na nasze zapytanie, rozwiała je przedstawiając wiarygodne dokumenty z innych organizowanych przez nią imprez - mówi Andrzej Pawlik z Wydziału Inwestycji UM. - Zresztą przy wyborze oferty rolę odgrywała nie tylko cena, ale także wartość zaproponowanego programu artystycznego.
We wtorek (21 maja) na stronie BIP Urzędu Miasta pojawiła się informacja, że zwycięzcą przetargu została spółka Creality. Szczegółów oferty jeszcze nie podano. Jak udało nam się jednak dowiedzieć, podczas tegorocznych Dni Tomaszowa zagrają najprawdopodobniej Łzy, którego wokalistką była niegdyś występująca w ubiegłym roku w Tomaszowie podczas Lata z Radiem Ania Wyszkoni (zespół ma być gwiazdą wieczoru), a także Natural Dread Killaz - wrocławska grupa wykonująca muzykę z pogranicza reggae oraz RZK Sound, o której z Internetu można dowiedzieć się tylko tyle, że ich klimaty to również reggae i ska. Szykuje się więc jamajskie popołudnie. (Miłośnicy innego rodzaju muzyki mogą jej szukać podczas koncertu, który w parku miejskim podczas juwenaliów planują studenci. Zagrać mają The Stylacja, Toxic Bonkers i tomaszowska Blizna).
Spółka Creality ma też zapewnić samej imprezie, jak i naszemu miastu promocję w TVP 3 oraz Radiu Łódź.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (1192) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator