tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »
 
Teren

  Nowe umiejętności, więcej możliwości

 


Gminny Ośrodek Kultury w Lubochni zakończył realizację tytułowego projektu, współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie z udziałem 43 osób trwało kilka miesięcy. W tym czasie 8 pań i 2 panów uzyskało certyfikat ukończenia kursu podstawowego z języka angielskiego, 10 kobiet posiadło umiejętności obsługi komputera, 13 pań i panów ukończyło kurs samochodowy kategorii B, kolejnych 8 kobiet i 2 mężczyzn nauczyło się podstaw konwersacji i pisania w języku niemieckim.
Zajęcia programowe organizatorzy rozszerzyli o atrakcyjne spotkania integracyjno-edukacyjne. Uczestniczki kursu brały udział w zajęciach z wizażu i autoprezentacji, podnosiły sprawność fizyczno-ruchową, bawiąc się na zajęciach fitness. Panie miały możliwość bezpłatnych konsultacji z ginekologiem, a wszyscy z urologiem i dietetykiem. Dla panów przygotowano rozgrywki w ping-ponga. Na zakończenie odbył się wspólny wyjazd do teatru w Warszawie.
Szkolenie przyniosło wymierne efekty. Siedmiu uczestników programu już pracuje, kilkoro następnych negocjuje warunki zatrudnienia.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (1096) z dnia 22 Lipca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator